Дан језика у малој школи
26. septembra 2019.
Били смо на екскурзији „Кроз Ђердапску клисуру“
30. septembra 2019.

Термини за пријем родитеља

ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

 

НАСТАВНИК ОС ПРЕДМЕТ ДАН ЧАС
         
1. ГОЛУБОВИЋ ТАЊА   СРПСКИ Ј. среда 3.
2. ДЕЛИБАШИЋ ДУБРАВКА 81 СРПСКИ Ј. уторак 5.
 3. ЧУКОВИЋ ВЕСНА   СРПСКИ Ј. среда 4.
4. МАНДИЋ ДРАГАНА   СРПСКИ Ј. петак 6.
5. КОСОВИЋ ЉИЉАНА 61 ЕНГЛЕСКИ Ј. петак 4.
6. ПАВЛОВИЋ МАЈА   ЕНГЛЕСКИ Ј. четвртак 6.
7. БОЛЕХРАДСКИ ГОРДАНА   НЕМАЧКИ Ј. уторак 3.
8. ДРОЊАКОВИЋ МИЛАН   НЕМАЧКИ Ј. четвртак 4.
 9. ЛИСИЦА РУПИЋ ВЕСНА   ЛИКОВНА К. уторак 3.
10. КНЕЖЕВИЋ ПРЕДРАГ   МУЗИЧКА К. четвртак 2.
11. МЈЕРИМАЧКА НАДА 84 ИСТОРИЈА понедељак 4.
12. ТРГИЋ СВЕТЛАНА   ИСТОРИЈА среда 2.
13. ОБРЕНОВИЋ ВЕРА 71 ГЕОГРАФИЈА петак 2.
14. ПОТКОЊАК СНЕЖАНА 62 ГЕОГРАФИЈА среда 4.
15. ХИЛКО СТЕВАН 83 ФИЗИКА петак 3.
16. ПЕЈАНОВИЋ ГОРДАНА 72 МАТЕМАТИКА понедељак 4.
17. ПЕРДУВ СЛАЂАНА 73 МАТЕМАТИКА понедељак 2.
18. ЛУЧИЋ БРАНКО   МАТЕМАТИКА уторак 2.
19. ЦВЕТКОВИЋ МАРИЦА   БИОЛОГИЈА среда 5.
20. МАТИЋ ЗОРКА 53 БИОЛОГИЈА понедељак 3.
21. МИЛАДИНОВИЋ ТАЊА   ХЕМИЈА петак 3.
22. КЕРЕКЕШ ЈЕЛЕНА 82 ТИО петак 3.
23. РАЈИЋ МИРОСЛАВ   ТИО понедељак 7.
24. МИЛАДИНОВИЋ ЗОРАН 52 ФИЗИЧКО В. четвртак 3.
25. ЛОВРЕ ДАНИЈЕЛА 63 ФИЗИЧКО В. петак 3.
26. КРСТОНОШИЋ ОЛИВЕРА 51 ИНФ.И РАЧ. и М понедељак 5.
27. БОШЊАК СОФИЈА   ВЕРСКА Н.    

 

ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

НАСТАВНИК РАЗРЕД ДАН ЧАС
       
1. ГОЈКОВИЋ ЗОРА ПРВИ РАЗРЕД              I-1 понедељак 2.
2. ПЛАВШИЋ СНЕЖАНА ПРВИ РАЗРЕД              I-2 петак 2.
  3. МАРAВИЋ ГОРДАНА ПРВИ РАЗРЕД              I-3 петак 3.
4. ЛИЧИНА ЖАНА ДРУГИ РАЗРЕД          II-1 уторак 1.
5. ГРКОВИЋ НАТАША ДРУГИ РАЗРЕД          II-2 среда 2.
6. БУДИМИР ГОРДАНА ДРУГИ РАЗРЕД          II-3 понедељак 1.
7. ГАТАРИЋ НАДА ТРЕЋИ РАЗРЕД         III-1 понедељак 3.
8. КУКИЋ ДРАГИЊА ТРЕЋИ РАЗРЕД         III-2 среда 4.
 9. КЉАЈИЋ МАРИЈАНА ТРЕЋИ РАЗРЕД         III-3 среда 5.
10. ЈОЈИЋ ДРАГАНА ЧЕТВРТИ РАЗРЕД    IV-1 четвртак 3.
11. МАРАВИЋ ДРАГАНА ЧЕТВРТИ РАЗРЕД    IV-2 уторак 3.
12. ШКЕРОВИЋ ГОРДАНА ЧЕТВРТИ РАЗРЕД    IV-3 уторак 2.
13. РУПИЋ АМИЏИЋ СНЕЖАНА ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК петак 1.
14. ПАВЛОВИЋ МАЈА ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК    
15. МАРОВИЋ ЉИЉАНА ПРОДУЖЕНИ Б.    
16. НИЋЕТИН ПАВЛЕ ПРОДУЖЕНИ Б.    
17. ПЕТРОВИЋ САБО ИВАНА НОВА ЦРВЕНКА уторак 2.

Ostavite odgovor