Novi tablet za našeg Bogdana
9. decembra 2015.
Uspeh na Matematičkoj dopisnoj olimpijadi
17. decembra 2015.

Revija rukometa u Kaću

Ženska rukometna ekipa naše škole ,koju je vodila nastavnica fizičkog vaspitanja Danijela Lovre , učestvovala je i ove godine na revijalnom takmičenju u Kaću pod nazivom „Revija rukometa„. Takmičenje se realizuje od 2013. godine i namenjeno je učenicima uzrasta 5. i 6. razreda.
Cilj takmičenja je da učenici pokažu stečeno rukometno znanje, upoznaju drugove i drugarice iz drugih škola, nauče postulate fer-plej igre i reprezentuju svoju školu i sredinu iz koje dolaze. Organizator takmičenja je Savez za školski sport Vojvodine i Rukometni savez Vojvodine dok je pokrovitelj – Pokrajinski Sekretarijat za sport i omladinu. Domaćin takmičenja je OŠ „Đura Jakšić„ iz Kaća.
Ekipu naše škole činile su učenice: Mina Vujović , Jovana Ćosović, Anđela Šević , Milana Jovović, Anja Dragović, Danka Petrić, Anja Trifunović, Milica Glušica, Marija Šveljo, Katarina Knežević. Ekipa je zauzela 5. mesto a sve škole na poklon su dobile po dve rukometne lopte.

Ostavite odgovor