Državno takmičenje –Dabar 2018.
16. decembra 2018.
OBAVEŠTENjE   ….Počinje zimski raspust….
21. decembra 2018.

Stižu nam praznici

Članovi Vršnjačkog tima (VT) i Učeničkog parlamenta (UP)  bili su vredni ovih dana, pa su, uz pomoć svojih drugarica iz 8/1, spremali  novogodišnje čestitke za korisnike DMRO „Plava ptica„ iz Kule. Kao i svake godine, naše drugare iz „Plave ptice„ posetimo krajem decembra  i obradujemo  poklonima kako bi im ulepšali  novogodišnje i božićne praznike.

U pratnji pedagoga i psihologa, učenici  VT i UP  kao predstavnici naše škole posetiće Udruženje DMRO „Plava ptica„ u Kuli  poslednjeg nastavnog dana prvog polugodišta, odnosno,  21.12.2018. godine i uz prigodan program uručiti im poklone.

Na časovima tehnike i tehnologije učenici su pravili Sneška od plastičnih čaša i uređivali pano u prizemlju.

Ovom prilikom svim našim učenicima i članovima  kolektiva  želimo srećne predstojeće praznike ! 

Ostavite odgovor