Државни ниво – ДАБАР
7. februara 2015.
Општинско такмичење из хемије
22. februara 2015.

Општинско такмичење из физике

У нашој школи је 07.02.2015. године  са почетком у 09.00 часова, одржано општинско такмичење из физике. Такмичило се укупно 48 ученика из свих седам  основних  школа школа наше општине. Најуспешнији ученици су били:

*6.разред

1.место

Душица Трбовић , ОШ „Вук Караџић„ Црвенка (наставник Стеван Хилко)
Вук Секулић – ОШ  „Иса Бајић„ Кула (наставник Веселко Смиљанић)

2.место

Вукашин Поповић, ОШ „Вук Караџић„ Црвенка (наставник Стеван Хилко)
Жељко Сопка, ОШ  „Петро Кузмјак„ Руски Крстур (наставник Паулина Рац)
Сергеј Влашкалић, ОШ „20.октобар„Сивац (наставник Милица Јеловац)

3.место

Гаја Бракус, ОШ „Вук Караџић„ Црвенка (наставник Стеван Хилко)
Момчило Мандић, ОШ  „Иса Бајић„ Кула (наставник Веселко Смиљанић)
Лана Нешовић, ОШ „Вук Караџић„ Црвенка (наставник Слободан Божић)

ПОХВАЛА:

Невена Пушоња, ОШ „20.октобар„Сивац (наставник Милица Јеловац)
Драшко Шуман, ОШ „Вељко Влаховић„ Крушчић (наставник Паулина Рац)
Милица Глушчевић, ОШ „20.октобар„ Сивац (наставник Милица Јеловац)
Бранко Предовић, ОШ „Вук Караџић„ Црвенка (наставник Стеван Хилко)

*7.разред

1.место

Сара Мармила, ОШ „Петефи Бригада„ Кула (наставник Милисав Остојић)
Данило Тоскић, ОШ  „Иса Бајић„ Кула (наставник Милан Мартињук)

2.место

Милица Павићевић,  ОШ „Вук Караџић„ Црвенка (наставник Стеван Хилко)
Данило Пејановић, ОШ  „Иса Бајић„ Кула (наставник Милан Мартињук)
Данило Дамјановић, ОШ  „Иса Бајић„ Кула (наставник Милан Мартињук)

3.место

Ђорђе Ристић, ОШ „Вук Караџић„ Црвенка (наставник Стеван Хилко)
Милан Слива, ОШ „Вук Караџић„ Црвенка (наставник Стеван Хилко)
Марија Рубежић, ОШ „Никола Тесла„ Липар (наставник Слободан Божић)

*8.разред

1.место

Никола Делић, ОШ „20 октобар„ Сивац (наставник Добрила Потпара)

2.место

Никола Радовић, ОШ „20 октобар„ Сивац (наставник Добрила Потпара)

3.место

Андреј Мика, ОШ „Петефи бригада„ Кула (наставник Милисав Остојић)
Урош Кочовић, ОШ „Петефи бригада„ Кула (наставник Милисав Остојић)
Страхиња Бајић, ОШ „Петефи бригада„ Кула (наставник Милисав Остојић)
Миљана Жугић, ОШ „20 октобар„ Сивац (наставник Добрила Потпара)

Ученицима и наставницима  честитамо на постигнуитим резултатима !

Ostavite odgovor