Rezultat literarnog konkursa za učenike osnovnoškolskog uzrasta

Dan tolerancije –budimo tolerantni !
16. novembra 2012.
U poseti Domu za stare u Kuli
20. decembra 2012.

Rezultat literarnog konkursa za učenike osnovnoškolskog uzrasta

KULTURNO PROSVETNA ZAJEDNICA OPŠTINE KULA
52. kulturno-propagandna akcija   MESEC KNjIGE
 REZULTATI LIKOVNOG KONKURSA

 

 I  Predškolski uzrast, PU “Bambi”

  1. mesto – Anja Bjelić, “Roda” Lipar
  2. mesto – Milica Paroški, “Sunčica” Kula
  3. mesto – Ana Arbutina, “Čuvari osmeha” Sivac
  • pohvala – Miloš Bosnić, “Kolibri” Kula
  • pohvala – Milana Tomić, “Kolibri” Kula
  • pohvala – Malacko Ana-Marija, “Ciciban” Ruski Krstur

 

Ostali učesnici izložbe

  1. Ivana Perišić, “Čuvari osmeha” Sivac
  2. Lenka Kozomora, “Šećerko” Crvenka
  3. Lacko Lenard, “Maslačak” Kula
  4. Bili Lana, “Kolibri” Kula
  5. Milica Damjanović, “Šećerko” Kula
  6. Nevena Jašović, “Sunčica” Kula
  7. Jelena Dursum, “Kolibri” KUla
  8. Katarina Jovičić, “Šećerko” Crvenka
  9. Stefan Radović, “Sunčica” Kula
  10. Harngozo Olivera, “Maslačak” Kula
  11. Luka Bulatović, “Maslačak” Kula
  12. Đorđe Prekajac, “Kolibri” Kula
  13. Teodora Stanković, “Kolibri” Kula
  14. Šomođi Elena, “Ciciban” Ruski Krstur

 

II  Mlađi uzrast osnovne škole (I – IV razreda)

  1. nagrada – Aleksandra Civrić, IV-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
  2. nagrada – Radomir-Kića Jašović, II-2, OŠ “Isa Bajić” Kula
  3. nagrada – Ivana Bajić, IV-5 , OŠ “Petefi brigada” Kula
  • pohvala – Sara Bulatović, I-2, OŠ “Isa Bajić” Kula
  • pohvala – Skiba Andrijana, IV-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
  • pohvala – Marija Stankov, IV-3, OŠ “Isa Bajić” Kula

 

Ostali učesnici izložbe

  1. Željana Sovilj, IV-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
  2. Aleksandra Civrić, IV-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
  3. Ranko Radulović, I-1, OŠ “Isa Bajić” Kula
  4. Dejan Nađ, IVb, OŠ “Petro Kuzmjak” Ruski Krstur
  5. Jovana Milutin, I-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
  6. Petar Vujmilović, I-2, OŠ “Isa Bajić” Kula
  7. Luka Nogavica, II-3, OŠ “Isa Bajić” Kula
  8. Tijana Durković, II-2, OŠ “Isa Bajić” Kula
  9. Tea Bulatović, I-2, OŠ “Isa Bajić” Kula
  10. Lea Polič, I-2, OŠ “Isa Bajić” Kula
  11. Lana Vukotić, I-1, OŠ “Isa Bajić” Kula
  12. Marko Sekulić, II-2, OŠ “Isa Bajić” Kula
  13. Valentina Plančak, III, OŠ “Petro Kuzmjak” Ruski Krstur
  14. Milana Kuljančić, IV-4, OŠ “Petefi brigada” Kula
  15. Mina Jocović, IV-4, OŠ “Petefi brigada” Kula
  16. Farkaš Asuan, II-1, OŠ “Petefi brigada” Kula
  17. Molnar Denise, III-1, OŠ “Petefi brigada” Kula
  18. Nina Boščić, III-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
  19. Aleksandra Civrić, IV-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
  20. Krunić Rebeka, IV-2, OŠ “Petefi brigada” Kula

 

III   Stariji uzrast osnovne škole (V-VIII razreda)

  1. nagrada – Ana Sekulić, VII-1, OŠ “Isa Bajić” Kula
  2. nagrada – Filip Tomić, VI-3, OŠ “Petefi brigada” Kula
  3. nagrada – Ivana Vadović, VII-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
  • pohvala – Snežana Laketa, VIII-3, OŠ “Vuk Karadžić” Crvenka
  • pohvala – Jelena Sekulić, VI, OŠ “Nikola Tesla” Lipar
  • pohvala – Jelena Kežić, VII-1, OŠ “Isa Bajić” Kula

 

Ostali učesnici izložbe

1. Aleksandar Tatalović, V-2, OŠ “Vuk Karadžić” Crvenka
2. Mihaela Očenaš, V-4, OŠ “Vuk Karadžić” Crvenka
3. Milica Jović, VIII-1, OŠ “20.oktobar” Sivac
4. Kermeci Arnold, VIII-1, OŠ “Petefi brigada” Kula
5. Sara Vrtunski,VII-1, OŠ “Isa Bajić” Kula
6. Goran Pejović, VII-4, OŠ “2o.oktobar” Sivac
7. Milica Jović, VIII-1, OŠ “2o.oktobar” Sivac
8. Miljan Mijanović, VII-3, OŠ “Isa Bajić” Kula
9. Sara Stefanović, VI-1, OŠ “Isa Bajić”  Kula
10.  Jelena Kežić, VII-1, OŠ “Isa Bajić” Kula
11. Ognjen Mrđa, V-4, OŠ “Isa Bajić” Kula
12. Ivana Harngozo, V-3, OŠ “Petefi brigada” Kula
13. Nevena Kerekeš, VI-2, OŠ Petefi brigada” Kula
14. Nikolina Pović, VIII-1, OŠ “Isa Bajić” Kula
15.Kristina Bulatović, V-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
16. Sremko Aron, VII-1, OŠ “Petefi brigada” Kula
17. Ana Čurović, VII-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
18. Milica Mandić, VII-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
19. Aleksandra Simić, VII-4, OŠ “Petefi brigada” Kula
20. Uroš Đurić, VII-4, OŠ “Petefi brigada” Kula
21. Ana Erdelji, VIII-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
22. Milica Mandić, VIII-2, OŠ “Petefi brigada” Kula
23. Šević Ivana, V-4, OŠ “Vuk Karadžić” Crvenka
24. Andrea Dudaš, VIII-a, OŠ “Petro Kuzmjak” Ruski Krstur
25. Milica Milanković, VII-2, OŠ “Vuk Karadžić” Crvenka

Kula, 26. novembar 2012.

 

Selektor

Akademski slikar i likovni pedagog

Petar Šušulić

—————————————————————————————————————————————————————

 

Rezultati  literarnog konkursa za učenike osnovnoškolskog uzrasta

 

  Mlađi uzrast (III – V razreda)

  1.  nagrada – Iva Majski, V, OŠ “20.oktobar” Sivac
  2. nagrada –Jovana Marković, V, OŠ “Petefi brigada” Kula
  3. nagrada – Sara Marmila, V, OŠ “Petefi brigada” Kula

–          pohvala – Ognjen Mrđa, V-4, OŠ “Isa Bajić” Kula

–          pohvala- Dejna Seke, V, OŠ “Petefi brigada” Kula

–          pohvala- Radomir Vlaškalić, V, OŠ “20.oktobar” Sivac

 

  Stariji uzrast (VI-VIII razreda)

  1. nagrada- Milan Veselica, VIII-3, OŠ “Isa Bajić” Kula
  2. nagrada- Ivana Vlajić, VII-3, OŠ “Isa Bajić” Kula
  3. nagrada- Mićo Karalić, VII,OŠ “Petefi brigada” Kula

–          pohvala- Ines Savuljić, VII-3, OŠ Isa Bajić” Kula

–          pohvala – Vladan Vukadinović, VI-1, OŠ “20.oktobar” Sivac

–          pohvala – Jelena Medić, VIII-2, OŠ “Vuk Karadžić” Crvenka

 

Selektor

Tanja Simunović-Tulić

Profesor književnosti

Kula, 26. novembra 2012.

 

 

Ostavite odgovor