Vršnjački tim i susret sa hraniteljskim porodicama

Muzički dan „Pokaži šta znaš„
3. novembra 2014.
„RECAN fond“ u našoj školi
5. novembra 2014.

Vršnjački tim i susret sa hraniteljskim porodicama

vrsnjacki_tim_301014Zahvaljujući motivisanom motu Dečije nedelje ”Svako dete srećnog lica čuva jedna porodica,, naši članovi Vršnjačkog tima su svoju humanitarnu akciju sproveli do kraja, kupili poklone za decu koja su u hraniteljskim porodicama i upriličili  lep i prijatan susret u našoj školi. U gostima su nam bili i radnici iz Centra za socijalni rad: Milica Marković i Milica Ristović, diplomirani psiholozi, koje su u stalnom kontaktu sa porodicama i sa školom.

Roditelji nisu krili svoje oduševljenje i zahvalnost za ovaj humani gest, a na licima naših članova Vršnjačkog tima videlo se zadovoljstvo i ponos zbog uspešno završene akcije!!!

Bravo vršnjaci!!!

Foto galerija

Ostavite odgovor